Jakub Štýbr

šéfredaktor časopisu Psí sporty

Kdo jiný by měl moderovat panelovou diskuzi našich nejlepších reprezentantů, než ten, kdo se mezi nimi pohybuje tak moc, jako právě Kuba! Přehled má o různých psích sportech nejen díky své práci, ale také díky zkušenostem z moderování soutěží dogfrisbee a agility nebo ankety Kynologa roku.

Co bude moderovat?

A kdy to bude?

O moderátorovi

Kuba se stal pejskařem díky své manželce Beatě, která již několik let chová belgické ovčáky a border kolie. Od roku 2004 začal se psy pracovat i sám Kuba. Nejprve se věnoval hlavně dogfrisbee, byl prvním hráčem dogfrisbee v České republice a společně s pár dalšími nadšenci založili DiscDog klub České republiky. Dogfrisbee se v ČR stále drží a rozrůstá, ale Kuba už se dal trochu jiným směrem. Jeho hlavním sportem je v dnešní době agility, kterému se věnuje se svými belgickými ovčáky (a sem tam přibere i tu borderku). Veřejnost ho bude znát především z poslední doby, kdy s černou belgičandou Kuky dosahovaly úspěchů nejen na českých soutěžích, ale podívali se spolu i na European Open či Mistrovství světa. Aktuálně běhá s mladou tervuerenkou Pippou a určitě o nich také ještě uslyšíte.

Smečku mají doma s manželkou bohatou, ale pokud se budeme bavit jen o Kuby psech, tak to jsou zmíněné belgické ovčandy Kuky a Pippa a borderka Kája.

Panelová diskuze českých reprezentantů: Míša Andrová, Roman Habásko a Eliška Brabcová. Moderuje Jakub Štýbr.

Dorazí za námi naši nejlepší reprezentanti napříč různými sporty. Vyzpovídáme je, jaké byli jejich začátky a jaké byly dojmy, když se dostali mezi českou špičku. Každý výjezd s reprezentací je spojen s mnoha dojmy, zážitky, pro někoho jsou to možná nervy, pro jiného adrenalin a dobrodružství. Chystejte si otázky, co by vás ze světa našich reprezentantů zajímalo!

Haf! Jednu vstupenku rád prodám i vám…

Kde to bude?

Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4-Nusle (Mapa)

My se zamilovali na první pohled. Tenhle prostor je prostě skvostný. Tady si vás chceme a budeme hýčkat! V loňském roce byl Cubex vyhlášen jako nejlepší nové venue na světě (dle soutěže 9th Global Eventex Awards) a my vám v něm uspořádáme Psonferenci! Detailní informace o Cubexu a galerii najdete zde…

Je to přímo na metru C Pankrác (za 30 let i na metru D), takže dokonale dostupné MHD z Hlavního nádraží a Florence pro mimopražskou smečku.