Anita Baselová

moderátorka Seznam Zprávy

Anita vás bude provázet celým dnem. Je moderátorkou na webu Seznam Zprávy a Televizi Seznam, kde tvoří a provází pořady #Byznys, Den v ekonomice a #ZDAVUVEN. Zaměřuje se převážně na mladé, úspěšné podnikatele, trendy, startupy a obecně Čechy, o kterých stojí za to vědět víc. Už několik let také moderuje všechny možné typy živých akcí: módních přehlídky, plesy, konference, dětské a charitativní akce. Má zkušenosti z rádia a ráda spolupracuje s mladými lidmi a dětmi, kterým se snaží předávat to, co se zatím měla možnost naučit. Ve volném čase se věnuje své milované fence Amy, přátelům a rodině.

Haf! Jednu vstupenku rád prodám i vám…

Kde to bude?

Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4-Nusle (Mapa)

My se zamilovali na první pohled. Tenhle prostor je prostě skvostný. Tady si vás chceme a budeme hýčkat! V loňském roce byl Cubex vyhlášen jako nejlepší nové venue na světě (dle soutěže 9th Global Eventex Awards) a my vám v něm uspořádáme Psonferenci! Detailní informace o Cubexu a galerii najdete zde…

Je to přímo na metru C Pankrác (za 30 let i na metru D), takže dokonale dostupné MHD z Hlavního nádraží a Florence pro mimopražskou smečku.